Heren 2

Spelers

Aebe-Jan Baarda
POSITIE
Ron Bijma
POSITIE
Rolf van Essen
POSITIE
Andre Folmer
POSITIE
Adri den Hamer
POSITIE
Arjen van den Heuvel
POSITIE
Bert van der Kruijt
POSITIE
Reinold Paauw
POSITIE
Martijn Visser
POSITIE

Trainingstijden

TrainingstijdenVeldTrainerLocatie
21:15 – 22:153Maarten van der HorstSporthal De Houtmoune

#TeamGPWV+
1SCS HS 11458471113951095
2Triumphera HS 11449392013661232
3Wytgaard HS 11649402614781311
4V.C.S. HS 11348381512431000
5vc Buitenpost HS 21439332612881278
6VC058 HS 51333272711621168
7v.v. Bakkeveen HS 11326243211701225
8Grado HS 11323203411061191
9Dovo/Hujades HS 41420174110891329
10AVIOS HS 11314173610531230
11Stasko HS 113119439661257

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
27 February 21:00V.C.S. HS 1 – vc Buitenpost HS 2Surventohal in Surhuisterveen
05 March 19:30vc Buitenpost HS 2 – Wytgaard HS 1De Houtmoune in Buitenpost
12 March 21:15AVIOS HS 1 – vc Buitenpost HS 2V.d. Bij-Hal in Kollum
19 March 21:00Dovo/Hujades HS 4 – vc Buitenpost HS 2De Leegens in Doezum
02 April 20:30SCS HS 1 – vc Buitenpost HS 2Sportcentrum Drachten in Drachten
16 April 21:00vc Buitenpost HS 2 – v.v. Bakkeveen HS 1De Houtmoune in Buitenpost

DatumWedstrijdenResultatenSets
13 February 20:30vc Buitenpost HS 2 – V.C.S. HS 11-323-25, 25-13, 23-25, 14-25
06 February 21:15Stasko HS 1 – vc Buitenpost HS 24-027-25, 25-20, 25-17, 25-18
30 January 21:00vc Buitenpost HS 2 – VC058 HS 51-316-25, 23-25, 18-25, 25-23
23 January 20:30Grado HS 1 – vc Buitenpost HS 22-322-25, 25-14, 25-11, 22-25, 11-15
16 January 19:30vc Buitenpost HS 2 – Triumphera HS 11-321-25, 21-25, 25-23, 25-27
12 December 21:00vc Buitenpost HS 2 – SCS HS 10-415-25, 26-28, 12-25, 13-25
09 December 21:15vc Buitenpost HS 2 – NOK/BEO HS 10-320-25, 23-25, 10-25
28 November 19:30vc Buitenpost HS 2 – Dovo/Hujades HS 43-125-22, 25-18, 20-25, 25-23
18 November 20:30Wytgaard HS 1 – vc Buitenpost HS 20-322-25, 21-25, 19-25
14 November 21:00vc Buitenpost HS 2 – AVIOS HS 13-225-17, 25-22, 19-25, 21-25, 15-11
07 November 20:45Wytgaard HS 1 – vc Buitenpost HS 21-324-26, 22-25, 25-22, 24-26
31 October 20:00vc Buitenpost HS 2 – Stasko HS 14-025-20, 25-16, 25-11, 25-9
17 October 21:00VC058 HS 5 – vc Buitenpost HS 20-422-25, 17-25, 23-25, 15-25
10 October 19:30vc Buitenpost HS 2 – Grado HS 14-025-15, 25-21, 25-16, 25-17
03 October 19:30Triumphera HS 1 – vc Buitenpost HS 22-318-25, 25-20, 27-25, 24-26, 10-15
24 September 20:30Hercules HS 1 – vc Buitenpost HS 20-322-25, 24-26, 13-25
19 September 20:15v.v. Bakkeveen HS 1 – vc Buitenpost HS 21-322-25, 25-8, 23-25, 23-25