Heren 1

Heren 1 wordt geponsord door:

Spelers

Jan Dijkstra
Jan Spoelstra
Sven de Haan
Frederik Kamstra
Arnold Jan Ruisch
Rik Schoonhoven
Aanvoeder
Maarten van der Horst
Wim Bruining
Niels Huttema

Traingingstijden

TrainingstijdenVeldTrainerLocatie
Ma 20:30 – 22:303Maarten van der HorstSporthal De Houtmoune

#TeamGPWV+
1vc Buitenpost HS 1419151394281
2DOSKO/Acta HS 1414115382291
3HVC-WH Jongcars HS 131193279219
4ODS HS 12971200135
5R.S.O. HS 13975275252
6De Griffioen HS 13657223263
7SCS HS 13548231280
8VC058 HS 442214300392
9HeVoC ’89 HS 42008125200
10Leevoc HS 22008104200
VoVeSa HS 1000000

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
04 March 21:30vc Buitenpost HS 1 – De Griffioen HS 1De Houtmoune in Buitenpost
11 March 19:15VC058 HS 4 – vc Buitenpost HS 1Sportcomplex Rengers in Leeuwarden
18 March 20:30ODS HS 1 – vc Buitenpost HS 1Sporthal Revalidatie Friesland in Beetsterzwaag
25 March 20:00vc Buitenpost HS 1 – HeVoC ’89 HS 4De Houtmoune in Buitenpost
15 April 20:00vc Buitenpost HS 1 – HVC-WH Jongcars HS 1De Houtmoune in Buitenpost

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 20:30HeVoC ’89 HS 4 – vc Buitenpost HS 1Vervallen
19 November 21:00vc Buitenpost HS 1 – ODS HS 1Vervallen
12 November 19:30vc Buitenpost HS 1 – VC058 HS 4Vervallen
06 November 20:45De Griffioen HS 1 – vc Buitenpost HS 1Vervallen
29 October 19:30vc Buitenpost HS 1 – VoVeSa HS 1Vervallen
22 October 20:30HVC-WH Jongcars HS 1 – vc Buitenpost HS 1Vervallen
12 October 20:00vc Buitenpost HS 1 – ODS HS 13-025-18, 25-11, 25-23
08 October 21:00vc Buitenpost HS 1 – SCS HS 14-025-17, 25-13, 25-14, 25-17

error: Content is protected !!