Heren 1

Heren 1 wordt geponsord door:

Spelers

Jan Dijkstra
Jan Spoelstra
Sven de Haan
Frederik Kamstra
Arnold Jan Ruisch
Rik Schoonhoven
Aanvoeder
Maarten van der Horst
Wim Bruining
Niels Huttema

Traingingstijden

TrainingstijdenVeldTrainerLocatie
Ma 20:30 – 22:303Maarten van der HorstSporthal De Houtmoune

#TeamGPWV+
1vc Buitenpost HS 1419151394281
2DOSKO/Acta HS 1414115382291
3HVC-WH Jongcars HS 131193279219
4ODS HS 12971200135
5R.S.O. HS 13975275252
6De Griffioen HS 13657223263
7SCS HS 13548231280
8VC058 HS 442214300392
9HeVoC ’89 HS 42008125200
10Leevoc HS 22008104200
VoVeSa HS 1000000

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
22 October 20:30HVC-WH Jongcars HS 1 – vc Buitenpost HS 1Fugelkamp in Harkema
06 November 20:45De Griffioen HS 1 – vc Buitenpost HS 1De Steense in Wolvega
12 November 19:30vc Buitenpost HS 1 – VC058 HS 4De Houtmoune in Buitenpost
19 November 21:00vc Buitenpost HS 1 – ODS HS 1De Houtmoune in Buitenpost
27 November 20:30HeVoC ’89 HS 4 – vc Buitenpost HS 1Hoekstra hal in Heerenveen
14 January 20:30R.S.O. HS 1 – vc Buitenpost HS 1MFC Oudega (Smallingerland) in Oudega gem. smallingerland
21 January 21:30vc Buitenpost HS 1 – DOSKO/Acta HS 1De Houtmoune in Buitenpost
28 January 19:15SCS HS 1 – vc Buitenpost HS 1Sportcentrum Drachten in Drachten

DatumWedstrijdenResultatenSets
12 October 20:00vc Buitenpost HS 1 – ODS HS 13-025-18, 25-11, 25-23
08 October 21:00vc Buitenpost HS 1 – SCS HS 14-025-17, 25-13, 25-14, 25-17
01 October 21:15DOSKO/Acta HS 1 – vc Buitenpost HS 11-323-25, 25-18, 24-26, 22-25
24 September 20:00vc Buitenpost HS 1 – R.S.O. HS 14-025-22, 25-19, 25-19, 25-18
17 September 21:00Leevoc HS 2 – vc Buitenpost HS 10-412-25, 12-25, 9-25, 15-25

error: Content is protected !!