Dames 2

Spelers

Sandra van der Heide
Lieke Hoekstra
Susanne IJbema
Baukje Kuiken
Aanvoerster
Marijke Offinga
Brechtje Visser
Lianne de Vries
Amber de Bruin
Maureen van der Gulik

Trainingstijden

Trainingstijden Veld Trainer Locatie
19:30 – 20:45 2 Klaas Huizenga Sporthal De Houtmoune

#TeamGPWV+
1v.v. D.S.O. DS 44993291243
2Kwiek DS 24884285253
3v.v. Tijnje DS 13772214140
4v.v. D.S.O. DS 23772214178
5D.W.S. DS 24666261255
6ODS DS 43554200203
7Dovo/Hujades DS 33445199197
8S.V.T. DS 23445200198
9V.C.S. DS 44448239276
10HVC-WH DS 342210198293
11vc Buitenpost DS 23118155220

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
22 October 19:15HVC-WH DS 3 – vc Buitenpost DS 2Fugelkamp in Harkema
29 October 21:00vc Buitenpost DS 2 – V.C.S. DS 4De Houtmoune in Buitenpost
05 November 19:15v.v. Tijnje DS 1 – vc Buitenpost DS 2Sporthal Revalidatie Friesland in Beetsterzwaag
12 November 19:30vc Buitenpost DS 2 – Dovo/Hujades DS 3De Houtmoune in Buitenpost
19 November 20:15D.W.S. DS 2 – vc Buitenpost DS 2M.F.C. de Swingel in Wijnjewoude
26 November 20:00vc Buitenpost DS 2 – Kwiek DS 2De Houtmoune in Buitenpost
10 December 20:00vc Buitenpost DS 2 – ODS DS 4De Houtmoune in Buitenpost
14 January 20:30S.V.T. DS 2 – vc Buitenpost DS 2De Doelstien in Dokkum

DatumWedstrijdenResultatenSets
08 October 19:30vc Buitenpost DS 2 – v.v. D.S.O. DS 40-320-25, 17-25, 19-25
05 October 19:45vc Buitenpost DS 2 – S.V.T. DS 21-212-25, 18-25, 25-20
01 October 20:30v.v. D.S.O. DS 2 – vc Buitenpost DS 23-025-18, 25-11, 25-15

error: Content is protected !!