Dames 1

Spelers

Nicole Henstra - Rispens
POSITIE
Sandra van der Kooit
POSITIE
Geeske van der Sluis
POSITIE
Gerda Spoelstra - van Dijk
POSITIE
Alina de Vries
POSITIE
Anke Walinga
POSITIE
Marijke Walinga
POSITIE
Nynke Walinga
POSITIE

Trainingstijden

Trainingstijden Veld Trainer Locatie
20:45 – 22:15 2 Klaas Huizenga Sporthal De Houtmoune

#TeamGPWV+
1ODS DS 21563501214811101
2D.F.S. DS 21555451714311180
3vc Buitenpost DS 11549402214271215
4Triumphera DS 11549412414471314
5VC058 DS 51543352613441282
6J.M.C. DS 11542352713431311
7V.C.S. DS 21541342913261347
8UDI DS 11530253713261375
9s.v. Oerterp DS 21529243912591399
10VC Drachten DS 41520194512571429
11De Roeken/DVC DS 21516154811261491
12Kwiek DS 21513124911291452

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
27 February 20:15V.C.S. DS 2 – vc Buitenpost DS 1Surventohal in Surhuisterveen
05 March 20:00vc Buitenpost DS 1 – UDI DS 1De Houtmoune in Buitenpost
12 March 20:30Kwiek DS 2 – vc Buitenpost DS 1De Doelstien in Dokkum
19 March 21:00VC Drachten DS 4 – vc Buitenpost DS 1Sportcentrum Drachten in Drachten
26 March 19:30vc Buitenpost DS 1 – D.F.S. DS 2De Houtmoune in Buitenpost
02 April 20:30De Roeken/DVC DS 2 – vc Buitenpost DS 1De Doelstien in Dokkum
16 April 20:00vc Buitenpost DS 1 – J.M.C. DS 1De Houtmoune in Buitenpost

DatumWedstrijdenResultatenSets
06 February 20:30s.v. Oerterp DS 2 – vc Buitenpost DS 10-416-25, 21-25, 21-25, 5-25
30 January 20:00vc Buitenpost DS 1 – VC058 DS 53-125-21, 26-28, 25-17, 25-20
23 January 20:30Triumphera DS 1 – vc Buitenpost DS 13-127-25, 25-23, 17-25, 25-23
16 January 21:00vc Buitenpost DS 1 – ODS DS 21-325-22, 19-25, 22-25, 22-25
12 December 20:00vc Buitenpost DS 1 – De Roeken/DVC DS 24-025-17, 25-10, 25-22, 25-18
28 November 21:00vc Buitenpost DS 1 – VC Drachten DS 44-025-12, 25-20, 25-14, 25-9
18 November 20:00D.F.S. DS 2 – vc Buitenpost DS 14-025-21, 25-20, 26-24, 25-23
14 November 21:00vc Buitenpost DS 1 – Kwiek DS 23-125-13, 25-18, 19-25, 25-19
07 November 19:30UDI DS 1 – vc Buitenpost DS 12-319-25, 20-25, 25-18, 25-16, 9-15
31 October 19:30vc Buitenpost DS 1 – s.v. Oerterp DS 24-025-10, 25-16, 26-24, 25-17
17 October 19:15VC058 DS 5 – vc Buitenpost DS 10-49-25, 13-25, 21-25, 13-25
10 October 20:30vc Buitenpost DS 1 – Triumphera DS 13-118-25, 25-14, 25-15, 25-18
03 October 21:00ODS DS 2 – vc Buitenpost DS 13-125-16, 25-12, 22-25, 25-14
26 September 20:00vc Buitenpost DS 1 – V.C.S. DS 23-125-21, 25-17, 25-17, 24-26
19 September 20:30J.M.C. DS 1 – vc Buitenpost DS 13-222-25, 25-20, 25-19, 19-25, 15-12